События

Загрузка Мероприятия

Мероприятия Search and Views Navigation

Событие Views Navigation

Рубрика мероприятия

Стоимость

Место проведения

Организаторы

Страна

Город

Рекомендуем посетить

Очистить фильтры

Навигация по списку Мероприятия

6300.00грн. – 10800.00грн.
Май 11

Carpathian Yoga Fest 2019

Эко-курорт «Изки», Izky
90020, Zakarpats'ka oblast 90020 Украина

☰ Yoga Festival Carpathian Yoga Fest 2019 in the Carpathians has already become an annual, large-scale and expected event. The purpose of the festival is “yoga for everyone”. We want to fill our participants with joy, faith in themselves, with optimism and goodness. We want them to carry these qualities further to make the world around better.

☰ This year we are preparing for you a rich program with lectures, seminars and practical classes on three stages from leading Ukrainian and foreign masters, intertwined with entertainment, excursions and active recreation in a stunningly beautiful, clean place with huge energy potential.

Подробнее
750грн.
Июнь 22

Йога в замку Паланок: 22 червня «Castle Yoga Day» в м.Мукачево

Замок Паланок, вулиця Графа фон Шенборна, 42
Мукачево, Закарпатська область 89611 Украина
Йога в замку Паланок на Castle Yoga Day! 22 червня ми зустрінемося, щоб відсвяткувати Міжнародний день йоги разом! Це буде унікальний досвід – заняття йогою у величному середньовічному легендарному замку Закарпаття – замку Паланок. Йога – це не просто фізичні вправи для покращення самопочуття та здоров’я – це м’який перепочинок від зовнішнього світу. Це своєрідна втеча в місце відновлення, рівноваги та спокою… Прийшов час бути присутнім, знімати стрес і напругу в особливому просторі Мукачевського замку, відчути потужну енергетику, від якої… Подробнее
1250грн. – 1450грн.
Июль 26

Похід в гори разом із CYF 26-28 липня 2019

Карпати, Україна, Украина

Вперше, цього літа, ми йдемо в гори! Дозвольте собі відпочити від цивілізації, зарядитися потужною енергетикою гір, помедитувати на вершині. Кажуть, щоб перевірити людину — потрібно сходити з нею в гори. Вони нікого не залишають байдужим, вони змінюють, надихають, дарують ясність розуму та думки. Якщо ви ніколи не ходили в гори — почніть з нами!

Подробнее
+ Экспорт мероприятий