fbpx
Загрузка Мероприятия

Онлайн курс «Від успіху на килимку до успіху в житті»

Август 1 - Октябрь 1

400грн.

Універсальний комплекс занять, який має на меті привести до сили, гнучкості та балансу усе ваше тіло.

Кожне заняття чітко тематичне. Викладач Валерія Русяновська вклала усе своє натхнення, Душу та знання у розробку даного курсу. Тому швидше розгортайте килимок і вперед до мрій!

8 відео занять (пон., чтв 9:00), які будуть приходити на зручний для вас месенджер. А також можливість комунікації в закритому телеграм чаті з викладачем, який буде коригувати заняття.

Вартість курсу: 400 грн

Відео запрошення на онлайн курс від викладача Валерії Русяновської

Заняття проводитиме Валерія Русяновська – сертифікований тренер

Валерія Русяновська — викладач йоги з 6-річним досвідом. Учасниця різних конференцій, семінарів і йога-фестивалів, зокрема: Carpathian Yoga Fest і Ukryogi conference. Проводить групові та індивідуальні заняття.

Пройшла навчання у Юрія Сулика, Равіндер Джангра, Анни Оксимець, вивчала йогатерапію при захворюваннях хребта у Єгора Кулаковського. Переконана, що заняття йогою — шлях до гармонії з собою.

Методики Валерії базуються на комплексному поєднанні балансу, дихання, гнучкості, витривалості, усвідомленості і присутності тут і зараз.

Придбайте курс просто зараз!

400 грн.

  • EUR: 12 €
В корзину

На вас очікують 8 неповторних занять!

Віньяса-флоу йога — це напрямок, який зберігає в собі традиції Хатха-йоги, але з використанням динамічних зв’язок. Ви рухаєтесь в потоці, який починає вести вас і направляє ваші рухи. Головне завдання — зберегти безперервний потік руху.

Усі віньяси виконуються для того, щоб очистити організм від непотрібних шлаків. Динамічне виконання дозволяє посилити потовиділення і кровообіг, із організму, таким чином, поступово виходять токсини.
Важливо слідкувати за диханням і насолоджуватися процесом.

Вправи для м’язів живота.

М’ язи корпусу є надзвичайно важливими, адже тримають наші внутрішні органи в правильному положенні і сприяють кровообігу у печінці, шлунку, селезінці і підшлунковій залозі. Також прес формує природній корсет, який не дозволяє шлунку розтягуватися більше ніж потрібно. Ну і найважливіше це те, що сильні м’язи тримають поставу, забираючи навантаження зі спини і рівномірно розприділяючи навантаження на хребет.
Бонусом ми пропрацьовуємо Маніпуру чакру, яка відповідає за силу волі та здатність до самореалізації.

Сила та гнучкість ніг.

Ноги — це наше з вами коріння, опора і баланс. Працюючи з м’язами ніг, ми задіюємо рівно половину нашого тіла. Йога, за допомогою комплексного підходу, дозволить вам отримати ноги вашої мрії. Прекрасно окреслені ікри, сильні стегна і неймовірна гнучкість. Саме йога дарує усі ці переваги нашим ногам.

Руки і грудний відділ.

Красиві і підтягнуті руки нікого не залишають байдужими. Тим паче руки завжди на виду, особливо влітку. Всім хочеться одягнути одяг з відкритими плечима і виглядати максимально естетично та сексуально. Не бійтесь тренувати руки, ви ніколи їх не «перекачаєте».
Також пригадаймо нашу мету — гармонія і краса усього тіла.

Гнучкість та прогини.

Йога — це беззаперечна користь для спини і хребта. Прогини підвищують настрій, забезпечують прилив енергії і роблять хребет більш рухливим, розкривають груди, область тазу і всю передню частину тіла.
Сидяча робота в згорбленому положенні негативно впливає не тільки на хребет, але і на загальний стан тіла. Це призводить до багатьох захворювань і проблем із здоров’ям. Розвиваючи гнучкість хребта, ви звільняєтесь від багатьох хвороб, будете відчувати себе наповнено та бадьоро, а також отримаєте гнучкість у повсякденному житті.

Баланси.

Наше щасливе життя залежить від нашого уміння балансувати. А відпрацювавши такий навик на килимку, ми з легкістю перенесемо його у своє життя. Балансові вправи вимагають для правильного виконання в більшій мірі навіть не фізичної сили, а значної концентрації уваги. Асани на баланс напряму працюють з розумом, необхідно «заспокоїтися» в позиції, припинити будь-які дрібні коливання.

Комплекс вправ на шпагат.

Самоканасана (поперечний шпагат) є символом гнучкості тіла. Це профілактика таких захворювань, як артроз і артрит, попередження варикозного розширення вен, покращення імунітету людини в цілому.
Завдяки гормонам, які виробляються на занятті, нормалізується психоемоційний стан, покращується сон і здоров’я, стабілізується тиск, активізовується робота кишечника.

Динамічний комплекс на усе тіло.

Класична хатха йога, перевернуті асани і вправи, яких не було у попередніх заняттях. Вашому тілу буде цікаво!

Відгуки від учасників курсів з Валерією Русяновською:

Билеты

  • Квиток400 грн.
    • EUR: 12 €

Подробности

Начало:
Август 1
Окончание:
Октябрь 1
Стоимость:
400грн.
Событие рубрика:

Организаторы

YogaMarket
Carpathian Yoga Fest
Hebeyos