fbpx
Загрузка Мероприятия
  • Это мероприятие прошло.

Онлайн курс «Від успіху на килимку до успіху в житті»

1 ноября, 2020 - 1 января, 2021

400грн.

Універсальний комплекс занять, який має на меті привести до сили, гнучкості та балансу усе ваше тіло.

Кожне заняття чітко тематичне. Викладач Валерія Русяновська вклала усе своє натхнення, Душу та знання у розробку даного курсу. Тому швидше розгортайте килимок і вперед до мрій!

8 відео занять (пон., чтв 9:00), які будуть приходити на зручний для вас месенджер. А також можливість комунікації в закритому телеграм чаті з викладачем, який буде коригувати заняття.

Вартість курсу: 400 грн

Відео запрошення на онлайн курс від викладача Валерії Русяновської

Заняття проводитиме Валерія Русяновська – сертифікований тренер

Валерія Русяновська — викладач йоги з 6-річним досвідом. Учасниця різних конференцій, семінарів і йога-фестивалів, зокрема: Carpathian Yoga Fest і Ukryogi conference. Проводить групові та індивідуальні заняття.

Пройшла навчання у Юрія Сулика, Равіндер Джангра, Анни Оксимець, вивчала йогатерапію при захворюваннях хребта у Єгора Кулаковського. Переконана, що заняття йогою — шлях до гармонії з собою.

Методики Валерії базуються на комплексному поєднанні балансу, дихання, гнучкості, витривалості, усвідомленості і присутності тут і зараз.

Придбайте курс просто зараз!

400 грн.

  • EUR: 9 €
Купить

На вас очікують 8 неповторних занять!

Віньяса-флоу йога — це напрямок, який зберігає в собі традиції Хатха-йоги, але з використанням динамічних зв’язок. Ви рухаєтесь в потоці, який починає вести вас і направляє ваші рухи. Головне завдання — зберегти безперервний потік руху.

Усі віньяси виконуються для того, щоб очистити організм від непотрібних шлаків. Динамічне виконання дозволяє посилити потовиділення і кровообіг, із організму, таким чином, поступово виходять токсини.
Важливо слідкувати за диханням і насолоджуватися процесом.

Вправи для м’язів живота.

М’ язи корпусу є надзвичайно важливими, адже тримають наші внутрішні органи в правильному положенні і сприяють кровообігу у печінці, шлунку, селезінці і підшлунковій залозі. Також прес формує природній корсет, який не дозволяє шлунку розтягуватися більше ніж потрібно. Ну і найважливіше це те, що сильні м’язи тримають поставу, забираючи навантаження зі спини і рівномірно розприділяючи навантаження на хребет.
Бонусом ми пропрацьовуємо Маніпуру чакру, яка відповідає за силу волі та здатність до самореалізації.

Сила та гнучкість ніг.

Ноги — це наше з вами коріння, опора і баланс. Працюючи з м’язами ніг, ми задіюємо рівно половину нашого тіла. Йога, за допомогою комплексного підходу, дозволить вам отримати ноги вашої мрії. Прекрасно окреслені ікри, сильні стегна і неймовірна гнучкість. Саме йога дарує усі ці переваги нашим ногам.

Руки і грудний відділ.

Красиві і підтягнуті руки нікого не залишають байдужими. Тим паче руки завжди на виду, особливо влітку. Всім хочеться одягнути одяг з відкритими плечима і виглядати максимально естетично та сексуально. Не бійтесь тренувати руки, ви ніколи їх не «перекачаєте».
Також пригадаймо нашу мету — гармонія і краса усього тіла.

Гнучкість та прогини.

Йога — це беззаперечна користь для спини і хребта. Прогини підвищують настрій, забезпечують прилив енергії і роблять хребет більш рухливим, розкривають груди, область тазу і всю передню частину тіла.
Сидяча робота в згорбленому положенні негативно впливає не тільки на хребет, але і на загальний стан тіла. Це призводить до багатьох захворювань і проблем із здоров’ям. Розвиваючи гнучкість хребта, ви звільняєтесь від багатьох хвороб, будете відчувати себе наповнено та бадьоро, а також отримаєте гнучкість у повсякденному житті.

Баланси.

Наше щасливе життя залежить від нашого уміння балансувати. А відпрацювавши такий навик на килимку, ми з легкістю перенесемо його у своє життя. Балансові вправи вимагають для правильного виконання в більшій мірі навіть не фізичної сили, а значної концентрації уваги. Асани на баланс напряму працюють з розумом, необхідно «заспокоїтися» в позиції, припинити будь-які дрібні коливання.

Комплекс вправ на шпагат.

Самоканасана (поперечний шпагат) є символом гнучкості тіла. Це профілактика таких захворювань, як артроз і артрит, попередження варикозного розширення вен, покращення імунітету людини в цілому.
Завдяки гормонам, які виробляються на занятті, нормалізується психоемоційний стан, покращується сон і здоров’я, стабілізується тиск, активізовується робота кишечника.

Динамічний комплекс на усе тіло.

Класична хатха йога, перевернуті асани і вправи, яких не було у попередніх заняттях. Вашому тілу буде цікаво!

Відгуки від учасників курсів з Валерією Русяновською:

Подробности

Начало:
1 ноября, 2020
Окончание:
1 января, 2021
Стоимость участия:
400грн.
Мероприятие в категории:

Организаторы

YogaMarket
Carpathian Yoga Fest
Hebeyos