fbpx
Загрузка Мероприятия
 • Это мероприятие прошло.

Онлайн майстер-клас від Руслана Клейтмана

4 июля, 2020 - 5 июля, 2020

402грн. – 1072грн.

Курс вихідного дня, який допоможе забути про турботи та відчути себе гармонійно і вільно!

Чотири майстер-класи від Руслана Клейтмана за одні вихідні (4-5 липня)!

На вас очікує:

2 семінари на день з динамічними, авторськими асанами. Послідовності, які націлені на підняття настрою, покращення тонусу м’язів, детоксикацію.
Захоплюючий майстер-клас, на якому ви увіллєтесь в потік Віньяс, спробуєте йогічні танці, наче буддійський монах, який практикує Кату.
Семінар, на якому знімете напруження, зажими в плечах та бедрах й забудете про стреси.

Все що вам потрібно: доступ до мережі Інтернет, рушник і хороший настрій.

Заняття будуть проходити в zoom Руслана Клейтмана.

Проведіть вихідні з користю та відчуйте радість свободи!

Розклад занять курсу

Субота:

15:00-17:30 «Рок-н-рол». Практика (2,5 год.)
18:00-20:30 Ритм і потік (2 год.)

Неділя:

15:00-17:30 Потік Героя — Акхіла Йога (2,5 год.)
18:00-20:30 Щасливі плечі і бедра (2 год.)

Про викладача курсу

Засновник інтегративного стилю Акхіла Йоги, ERYT 500. Руслан – провідний викладач Віньяса Крама Йоги, фахівець з Аюрведи і тайського масажу. Вічний учень Духа, Життя і Мистецтва Руху.
Багато подорожував по світу в пошуках духовних наставників і навчався у відомих Майстрів. На своєму духовному шляху зустрів Свамі Мрітунджайа Тіртха джі — Майстра, який ініціював його в систему Сіддха Йоги.
18 років практики фізичної йоги, медитацій і вивчення священних писань синтезувалися в систему Акхіла Йоги. Цей метод являє собою цілісний, науковий підхід до практики йоги, який вчить працювати над гармонізацією і балансом, зціленням і зміцненням всіх рівнів людських проявів: фізичного, енергетичного, емоційного, інтелектуального і духовного.

Вебінар з Русланом Клейтманом: "Akhila Yoga: принципи і переваги методу"

Дякуємо за ваш інтерес до семінару

  Кожного дня ви будете проходити по 2 семінари на теми:

  "Рок н ролл". Практика (2,5 год.)

  Захоплююча, динамічна, авторська послідовність класичних і адаптованих асан, пов’язаних за допомогою спеціалізованих віньяс-перекатів (Rocking Vinyasa). Звичний перехід «Чатуранга Дандасана — Собака мордою вгору — Собака мордою вниз» буде замінений на Rocking Vinyasa: з Дандасани — положення сидячи, ми будемо перекочуватися назад на спину в Халасану, плавно перетікаючи в наступну позу або в стрибок назад, для переходу в наступну серію асан. Ми добре розігріємо м’язи спини, розслабимо і пом’якшимо м’язовий корсет, що підготує нас для серії прогинів назад в заключній частині класу. Ви будете приємно здивовані, з якою легкістю ви ввійдете в найглибший прогин в своїй практиці.

  Ритм і потік (2 год.)

  Буде представлена ​​авторська спеціалізована послідовність, націлена на підняття настрою, тонусу м’язів, масаж внутрішніх органів і стимулювання організму до вивільнення накопичених токсинів. Практика включає в себе детокс-пранаяму, розминку плечового і тазостегнового поясів, комплекси «Танцюючий воїн», «Алгоритми танцю Шиви» (рухи ніг і рук як віньяси-зв’язки), багатовимірні поздовжні і поперечні комплекси шпагатів (Хануманасани і Самаконасана) і 10- ти кроковий комплекс Верблюда (Уштрасана) на десерт.

  Потік Героя - Акхіла Йога (2,5 год.)

  Цей майстер-клас натхненний духом бойових мистецтв. Ми віллємося в потік Віньяс, перетікаючи з пози в позу в йогічному танці, немов буддійський монах, практикуючий Кату (послідовності ударів і переходів в стійках). Завзята, весела, динамічна, грамотно вибудувана хореографія класу, з використанням класичних йогічних поз, стійок, запозичених з бойових мистецтв, динамічний розігрів стегон і плечей, опрацювання і інтеграція м’язів преса, з наголосом на синхронізацію дихання з рухом і точністю відбудовування поз. Пранаяма і медитація.

  Щасливі плечі і стегна (2 год.)

  Негативні емоції, такі як страх і почуття провини, стреси, створюють зони високої щільності навколо стегон і плечей. Ми відчуваємо себе напруженими, обмеженими і затиснутими. Стегна закриваються, плечі сутуляться, ми створюємо захисну оболонку, щоб сховатися за нею. Щоб бути вільними, відкритими і розслабленими, ми повинні звільнити ці зони. Буде представлена ​​авторська спеціалізована послідовність, націлена на відкриття тазу і плечей, що складається з комплексів 6-ти напрямків рухливості в базових позах: Капотасана, Камаласана, Гарудасана, Мандукасана, Вірасана, a також динамічних крій і розминок для плечових суглобів.

  Вартість майстер-класу:

  Повний комплекс (4 семінари)

  1072 грн.

  • EUR: 25 €
  Купить

  Комплекс на один день (2 семінари)

  670 грн.

  • EUR: 15 €
  Купить

  Один семінар

  402 грн.

  • EUR: 9 €
  Купить

  Інтерв'ю з Русланом Клейтманом

  Подробности

  Начало:
  4 июля, 2020
  Окончание:
  5 июля, 2020
  Стоимость участия:
  402грн. – 1072грн.

  Организаторы

  Hebeyos
  Carpathian Yoga Fest