fbpx
Загрузка Мероприятия

Онлайн марафон Changes

Август 28 - Ноябрь 7

499грн.

Кожна хвилина — це шанс все змінити!

Сhanges — проект від команди Carpathian Yoga Fest. Його створив та запустив Кузнєцов Андрій — засновник фестивалю. Допоміг в розвитку Chаnges досвід Андрія в зціленні завдяки голодуванню, чисткам, зміни харчування, моржування, фізичної активності, внутрішньої роботи, біохакінгу, подолання особистих та бізнесових криз.

В основі системи Changes лежить теорія малих кроків та ряд психологічних особливостей людини, які дозволяють змінюватися на краще без надзусиль, а особисті зміни — це наша найбільша внутрішня боротьба, в якій дуже складно перемогти. Система Changes передбачає старт з Онлайн-марафонів, де учасники отримують мінімальні знання, мотивацію та підтримку. Далі, бажаючі, приєднуються до наступних спеціальних оффлайн та онлайн програм, які відбуваються з певною періодичністю, участь в яких допомагає їм втримати результат, продовжити шлях змін та досягнути запланованих результатів. Кінцевою метою системи є перехід потенційного учасника до здорового та активного способу життя, який передбачає часті цікаві подорожі, його зцілення та оздоровлення, фінансової незалежності (в Changes дуже багато акцентів на власний успішний бізнес), постійного інтелектуального та духовного саморозвитку.

Офіційний старт Changes відбувся в лютому 2020 році. Завданням першого онлайн-марафону був поштовх учасників до змін. Впродовж марафону багато учасників змогли отримати надзвичайно багато результатів: почали нарешті почав займатися спортом, вставати о 6-й ранку, змінили харчування, пройшли чистку на травах по Марві Оганян, розібрались зі своїми життєвими цілями та правильним плануванням, ті хто в бізнесі збільшили власні прибутки та побачили нові перспективи. Частина людей закріпила зміни настільки міцно, що й карантин не зміг їх зламати, вони продовжили і донині та з нетерпінням чекають запуску нових наборів груп.

В липні-серпні, перед Carpathian Yoga Fest, було зроблено набір на програму «Changes for Yogins». Це спеціальний продукт для ринку йоги, який дуже сильно підкосили карантинні заходи (студії зачинені, заходи довший час заборонені). Команда Carpathian Yoga Fest та Yogamarket, які є лідерами ринку в своїх нішах, діляться своїм досвідом в маркетингу та бізнесі, навчають та мотивують людей до фінансового розвитку. До речі, перші успіхи в активних учасників почалися буквально з першого дня марафону.

Changes тільки починає своє життя, пандемія COVID-19 підкорегувала багато планів, тому запущено не всі проекти. Зараз ви можете приєднатися до нового набору на Онлайн-марафон Changes та Hungry Tour (тижневе голодування в Хорватії в жовтні 2020 року) В процесі запуску ще дуже багато унікальних продуктів з лінійки Changes, які допоможуть тисячам людей стати кращою версією себе.

Зрозуміло, що по мірі росту команда проекту буде розширюватися, тому, саме ті, хто приєднався в перших рядах, будуть мати більше шансів долучитися до неї. А стати частиною Changes — це не тільки додаткова мотивація та можливості для змін та саморозвитку, але і можливість отримувати додаткові доходи чи, навіть, започаткувати власну справу Враховуючи все вищезгадане, маємо для вас пораду: не зволікайте та приєднуйтесь до Changes вже зараз!

Займатись можна у будь-якій точці світу, в зручний для вас час і з будь-якого пристрою, адже всі заняття проходитимуть у Вайбер. Відеоматеріали можна використовувати і після закінчення Марафону.

Зміни – це завжди страшно. Але ніхто не змінить за вас ваше життя. Головне правило успіху – попри страх рухатись вперед!

Під час онлайн марафону ви:

yoga-free-vector-icon-set-22

Розпочнете фізичну активність та внормуєте режим харчування

yoga-free-vector-icon-set-22

Зрозумієте, як ефективно ставити цілі та досягати їх

yoga-free-vector-icon-set-22

Відчуєте прилив енергії, покращите фізичну форму та самопочуття

yoga-free-vector-icon-set-22

Навчитесь правильно керувати власним часом

Програма онлайн марафону:

🔹 Цілі та мотивація: що ми насправді хочемо та що нам заважає.
🔹 Правильне планування: як скласти план, який ми зможемо виконати.
🔹 Зміни: де знайти енергію та як не здатись.
🔹 Магія ранку: що дають ранні підйоми.
🔹 Правильне харчування: як їжа впливає на наше здоров’я, самопочуття.
🔹 Йога та фізична активність як інструмент змін.
🔹 Як втримати та закріпити результат, поради психолога.
🔹 Як долати кризи та виходити з депресії.
🔹 Аналіз досягнень учасників, лайфхаки та поради.

Спікери онлайн-марафону

andrey kuznetsov

Андрій Кузнєцов

Засновник Hebeyos — нові шляхи розвитку та Carpathian Yoga Fest, одного з найбільших в Україні імпортерів товарів для йоги Yogamarket, співвласник мережі йога студій Hebeyos. Андрій займається оздоровчими практиками з 1999 року, зумів за допомогою них, вирішити ряд серйозних проблем зі здоров’ям, Вегетаріанець з 2012 року, має майже річний досвід сироїдіння, регулярно практикує тривалі голодування та чистки, моржує більше 20 років, пережив декілька сильних криз в бізнесі, на основі чого виробив потужну методику аналізу ситуації та вирішення життєвих проблем в умовах критичної ситуації.

Вікторія Синоверська

Співвласниця центру йоги та саморозвитку Hebeyos Studio, співорганізатор Йога ретрит на Шрі-Ланці та Marino Yoga Fest Bulgaria 2020, директор з розвитку Carpathian Yoga Fest. Вона є справжній антикризовий менеджер, яка змогла у важкі періоди вирішити такі задачі пов’язані з тяжкими періодами, які були не під силу більш досвідченим людям. Вікторія — це приклад незламності духу, цілеспрямованості та того, що досягнути можна всього, а нестача досвіду, фінансового ресурсу, сприятливих обставин — це тільки самовиправдання слабкостей тими, хто лінується, боїться та не готові до змін

Придбати квиток на онлайн-марафон!

499 грн.

 • EUR: 15 €
В корзину

Дякуємо за ваш інтерес до Онлайн-марафону! Заповніть форму реєстрації та чекайте дзвінка від організаторів.

Питання, які задають найчастіше:

Changes — це програма особистісних змін та саморозвитку, яка складається з ряду взаємопов’язаних продуктів, один з яких Онлайн Марафон Changes. В основу Changes покладені теорія малих кроків, досягнення цілей на основі психології людини та елементи біохакінгу, а не стресові практики, які вимагають надзусиль та знущання над собою.

 • Після підтвердження реєстрації, ви будете додані в спеціальний чат у Вайбер, куди прийде стартове завдання.
 • Стартове завдання одразу включає в себе підготовку до нового способу життя, яке вас чекає під час Онлайн Марафону Changes та після нього.
 • Протягом Марафону ви отримаєте 9 основних онлайн-лекцій по мотивації, плануванню, досягненню цілей, здоровому способу життя, а також багато цікавої додаткової інформації.
 • Після кожної основної лекції вас чекає домашнє завдання, яке дуже рекомендовано виконувати.
 • Почнете займатися фізичною активністю, підвищите інтенсивність.
 • Будете багато планувати та шукати рішення для отримання результатів.
 • Найактивніших та найуспішніших учасників чекають сюрпризи у вигляді дорогих подарунків.
 • Нові знання по психології, досягненню цілей, оздоровленню, омолодженню, наповненні енергією.
 • Зміну життя за рахунок нового правильної постановки особистих цілей, режиму активності та харчування.
 • Усвідомлення, як досягнути поставлених собі завдань.
 • Отримаєте методи подолання криз та депресій.
 • Розуміння, де «корінь ваших проблем» та як це вирішити.
 • Чіткий зрозумілий план на найближче майбутнє та бачення нових перспектив.
 • Погляд на власне життя під іншим кутом.
 • Довгоочікуваний старт того, що постійно відкладалось.
 • Оновлення та оздоровлення.
 • Формування ряду корисних звичок, частина з яких залишиться з вами надовго.
 • Нові цікаві знайомства.
 • Зміну життя «маленькими кроками».

Билеты

 • Квиток499 грн.
  • EUR: 15 €

Подробности

Начало:
Август 28
Окончание:
Ноябрь 7
Стоимость:
499грн.
Событие рубрика:

Организаторы

Carpathian Yoga Fest
Hebeyos