fbpx
Христина Прокопечко

Христина Прокопечко

Христина Прокопечко молодий, амбітний, сертифікований інструктор з йоги. Веде заняття високої інтенсивності.

Христина викладач-початківець, але щоденно розвивається як тічер і як практик. Вона проводить власні онлайн-марафони, складає індивідуальні програми, а заняття Христі ідеально підійдуть для тих, хто не боїться виходити за межі своїх можливостей.

Її йога не про розслаблення, а про прогрес. Це спосіб здобувати багато енергії, і дарувати її іншим. У свій час практика змінила життя дівчини, вона стала гнучкішою, сильнішою та витривалішою, як у фізичному так і в емоційному й моральному сенсах.

«Йога скріпила мою силу волі, я позбулась багатьох поганих звичок. Я стала активною, ефективною і цілеспрямованою людиною. В мені відкрилось багато різних талантів, про які я навіть не підозрювала. Почала по-новому дивитись на життя і відчула його смак. Вважаю, це дуже цінні якості в умовах сучасного життя. Мій девіз: будь ефективним на килимку і в житті. Рухайся! Мої учні — це мій двигун прогресу. Їхній успіх — це мій успіх.

Йога – ідеальне поєднання інтелектуального і фізичного навантаження, коли відбувається потужна робота з тілом і тонка внутрішня трансформація. Йога допомагає заново познайомитися з собою, робить тебе свідомою, відкритою, сильною, сяючою і щасливою людиною.

Приходьте практикувати до нас в йога-студію, і відчуйте реальні зміни в своєму тілі та голові.

Все сессии