Catherina надіслав(-ла) Сьогодні о 15:17
Мар'яна Абібулаєва

Мар’яна Абібулаєва

Мар’яна Абібулаєва багато років веде активний спосіб життя, шукаючи себе в різних сферах тілесно-орієнтованої роботи. Психологія, спорт та в подальшому успішна кар‘єра держслужбовця дали особливий погляд на життя. Їй подобається невпинний процес вдосконалення і розвитку себе, власне через комплексний підхід до оздоровлення тіла та відчуття гармонії вона почала практикувати йогу, яка дозволяє людині отримати саме те, що важливо в даний момент! Мар’яна – сертифікований інструктор йоги напрямок: «Класична Індійська Йога»; вона проходила навчання у провідних майстрів сучасності, постійно вдосконалює свої знання та вміння, відвідуючи різноманітні навчання та йога-фестивалі.

Мар’яна : «Мені дуже пощастило, що в свій час я прийшла в йогу! Власне через комплексний підхід до оздоровлення тіла та можливість гармонійно себе відчувати почала практикувати йогу й надалі надихаюсь, вдосконалююсь і розвиваю себе. Йога – це баланс у всьому! Вона показує нам хто ми є насправді, вчить прислухатись до себе, віднайти своє «Я», приносить стабільність, особливо розуму, кожна клітина тіла оздоровлюється. Якщо ви в пошуку саморозвитку, бажаєте зміцнити здоров’я та силу, отримати внутрішній спокій та емоційний комфорт, відволіктись від буденності, заняття з йоги саме для Вас.
Пропоную прийти хоч на одне заняття і я впевнена, що Ви будете набагато краще себе почувати і кожен зможе знайти те, що важливо йому в даний момент!»

Все сессии