fbpx
Маргарита Рошко

Маргарита Рошко

Спорт увійшов у життя Маргарити в п’ятирічному віці і досі залишається в ньому на першому місці. Спочатку це була спортивна гімнастика. Потім, вже в підлітковому віці, 5 років роботи в Народному Цирку «Романтика». Щоденні 4-х годинні тренування загартували в Риті такі якості, як: витримка, працелюбство, вміння планувати свій час і ніколи не залишати справу на півдорозі.

В 1997 р. вона розпочала свою тренерську діяльність в ЗОШ 14. З 1998 р. була інструктором групових фітнес-програм Спортивно-оздоровчого центру «Юність». З 2002-2013 рр. працювала в фітнес-центрі «Тонус» на посаді тренера-викладача групових та персональних фітнес програм (степ, фітбол, функціональні тренування, різноманітні силові напрямки). З 2005 р. — інструктор Хатха Йоги.

В 2013 р. пішла у самостійне плавання, створивши «Оздоровчу студію Маргарити Рошко», де викладає всі перераховані вище напрямки, використовуючи всі набуті за 25 років тренерського стажу вміння, досвід та навички. За всі ці роки відвідала десятки семінарів, фітнес конвенцій, тренінгів особистого розвитку. З 2002 року масажист.

Маргарита володіє понад 22 масажними методиками. Це різноманітні лікувальні, класичні види масажу, а також тайські, китайські, даоські методи робити в тілесній терапії. Естетичні процедури, які включають в себе різноманітні антицелюлітні моделюючі програми. Косметичні масажі обличчя.

Навчалась в Школі сучасного масажу «Інкорте», «Центрі Розвитку Людини «NEW WORLD «, Академії Масажу «INELDEA», «Перша Українська Школа Тілесних Терапій».

З 2019 р. з радістю, натхненням та великим задоволенням Маргарита ділиться своїми знаннями, викладаючи на курсах масажу. Вважає своїм покликанням, нести людям здоров’я та красу душі і тіла.

Все сессии