fbpx
Регіна Раїнська yoga teacher

Регіна Раїнська

Спеціаліст з філософії, інструктор з йоги, художник, мандрівник, організатор веб-студії йоги GiriRany.

Головний поштовх до інтенсивної і постійної практики йоги отримала завдяки знайомству з йогом Шаповалом Ю.Н. у 2003 році, який вдихнув у неї силу і впевненість у собі, а досвід медитації отримала ще у дитинстві завдяки впливу батьків.

Практикує хатха-йогу з 2003 року, медитативні практики з 1998 р Навчалася у Шаповала Ю.Н. (м. Дніпродзержинськ), Шеллендера Негі (м. Рішикеш), Свамі Нірмалананди (м. Рішикеш), Шибинду Лахірі (м. Варанасі), Равіндера Джангара (м. Рішикеш).

З 2013 по 2015 рік проживала в екоцентрі «Юшки», де проводила семінари з йоги. З тих пір активно співпрацює з клубом «Прикладної екології» Андрія Бобровицького, підтримує екологічні програми в Україні.

У липні 2015 року в DimYoga (м. Львів) відбулася перша виставка 22 картин Регіни, майже всі були продані на аукціоні у вересні. У 2016 році вийшла книга Р. Раїнської, в співавторстві з К. Степіним «Йога Асани».

В основі практики йоги Регіни лежить стиль «Шивананда-Йоги». Велике значення Регіна приділяє практичній філософії йоги, а також силі думки і слова. Вважає, що успіх у хатха-йозі (роботі з асанами) та у житті в цілому, вона щоразу досягає завдяки правильним думкам та медитації.

На даний момент подорожує, живе в різних містах і поселеннях України. Продовжує активно займатися викладанням йоги і філософії, організовує йога-тури в Гімалаї, проводить ретрити і семінари з йоги, вебінари, онлайн-заняття, майстер-класи з арт-терапії.

Все сессии