fbpx
Валерія Русяновська

Валерія Русяновська

Валерія Русяновська – сертифікований інструктор із класичної індійської йоги. Викладає йогу з 2016 року. За її плечима досвід викладання йоги для вагітних, дітей та підлітків. На своїх заняттях поєднує класичний підхід (активна динаміка, статика, сила, витривалість) із м’яким та жіночим (гнучкість, глибоке усвідомлено дихання, момент присутності).
З 2017 року Валерія викладає та розвиває напрямок Жіночої йоги. На таких заняттях акцент саме на роботу з жіночим тілом через асани.

Валерія Русяновська є організатором таких проектів, як «Йога на Даху», «Йога денс». Провела онлайн-марафон по створенню ідеальних сідниць та займається розвитком інших онлайн проектів. Учасниця Карпатського йога фестивалю, конференцій з йоги, семінарів та тренінгів. За роки безперервної особистої і інструкторської практики йоги виробила власний стиль. Мета занять йоги саме у Валерії – це здорове гармонійне тіло, сильне, гнучке і улюблене. Валерія хоче, щоб кожна жінка почувала себе затишно і комфортно у своєму тілі. Ми розпалюємо та підтримуємо вогник всередині кожної жінки. Це буде для вас незабутній досвід, тож чекаємо на заняттях з йоги.

Все сессии