fbpx
Yogi Satya Prakash yoga teacher

Yogi Satya Prakash

Йог з Індії. Народився в сім’ї брамінів і з ранніх років присвячував себе вивченню духовних знань, ведичних традицій і ритуалів. З 8 років навчався в традиційній індуїстської школі — Гурукула, де познайомився з різними священними писаннями і почав практикувати йогу. Згодом доля звела його з популярною в Індії і по всьому світу організацією «Мистецтво життя» і її ідейним керівником Шрі Шрі Раві Шанкаром. Пройшовши навчання там, Сатья Пракаш кілька років працював як учитель-волонтер, проводячи заняття з йоги в різних містах своєї країни.

З 2015 року Сатья подорожує по світу. Він відвідав багато міст Білорусії і України, був почесним гостем на Міжнародному Дні йоги в Мінську (2015 рік) і Києві (2016 рік).

Зараз він регулярно проводить масштабні йога-марафони в своєму місті Канпурі. Всі його заняття проходять у веселій і невимушеній атмосфері. Багато уваги Сатья приділяє навчанню дихальним практикам. Використовуючи наявні знання, він створив комбінацію пранаям, спрямовану на поліпшення самопочуття, очищення організму від токсинів і підвищення рівня енергії.
Сатья Пракаш також захоплюється аюрведою, ведичної кулінарією і співом стародавніх мантр.

У минулому році він заснував свою благодійну організацію — «ЙогАшрам», мета якої — поширювати знання про йогу по світу і об’єднувати вчителів з різних куточків планети.

Все сессии