fbpx
Загрузка Мероприятия
  • Это мероприятие прошло.

Carpathian Yoga Club

24 октября, 2022, 07:00 - 31 декабря, 2022, 20:00

Займайтесь йогою та духовними практиками з найкращими майстрами України та зарубіжжя!

Нижче ви можете побачити розклад на місяць:

Викладачі що проведуть свої класи найближчим часом:

Дмитро Гілітуха

Свій шлях духовної реалізації розпочав у 2018 році зі школою В’ячеслава та Олени Смірнових і багатьох інших відомих інструкторів. Автор ретритного центру Yogaist в Карпатах. Провів більше 40 ретритів та безліч тренінгів і курсів медитації самопізнання. Використовує комплексний підхід до оздоровлення, через роботу з диханням, соматику, остеопатії, коучингу та реабілітації.

 

Олена Бакай

Олена Бакай – сертифікований викладач йоги за стандартом RYT 500 від школи «Devdan Yoga International» з акредитацією від організації Yoga Alliance United Kingdom and EU.Засновниця двох йога-студій у Львові та Львівській області.

Диполмований йогатерапевт та спеціаліст з адаптивної фізичної культури для осіб з обмеженими можливостями, реабілітолог. Засновниця двох йога-студій у Львові та Львівській області. Представник найпопулярніших курсів для інструкторів йоги в Україні від школи Devdan Yoga International, яка має право сертифікувати студентів за міжнародними стандартами Yoga Alliance Professional. Офіційний представник школи Devdan Yoga International в Україні.

Практикує йогу протягом 10 років. Викладацький досвід – 7 років.

Йога-терапевт, що має досвід роботи з різними захворюваннями опорно-рухового апарату.

Ігор Ткачьов

Практикує йогу з 2010 року, з 2014 викладаю. До цього кілька років присвятив заняттям бойовими мистецтвами та ціґун.
Йозі навчався в Валентини Малиновської й Сергія Агапкіна. Використовує в роботі статико-динамічні послідовності в традиції Кришнамачарії. Бере участь у розробці тренувальних послідовностей баланс-йоги.

Вивчає методи сучасної фізіотерапії шкіл, що визнані в усьому світі, й концепції PNF2, MWM sport, MWM B. Практикую йога-терапію.

Тренування проводить у стилі баланс-йога.

Регіна Раїнська

Регіна Раїнська — фахівець філософії, інструктор з йоги, художниця, мандрівниця.
Публікує статті, на даний момент готує до видання книгу про метафізику йоги.

Закінчила ДНУ, аспірантуру НМеталАУ, кафедра філософії. Спеціалізувалася по метафізиці Сходу.
Практикує хатха-йогу з 2003 року, медитативні практики з +1998 р Навчалася у Шаповала Ю.Н. (Дніпродзержинськ), Олександра Лебедєва (Дніпропетровськ), Шеллендера Неги (Рішікеш), Свамі Нірмалананди (Рішікеш), Шібінду Лахірі (Варанасаі), Равіндер Джангара (Рішікеш).

Едуард Голяк

Незабаром він познайомився з Василем Козаком, засновником унікальної системи з елементами йоги. Цей реабілітолог створив комплекси Динамічної Інтенсивної Реабілітації на базі асан для лікування дітей, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Якийсь час Едуард займався по даній системі, підтягувалися і його друзі.

А далі у 2000 Голяк поїхав вчитися в Інститут Комплексної йоги у Миколи Височанського. Там, в Донецьку, почав практику в йога-студіях.

Потужний спосіб відчути силу практики – це долучитись до зайнять в нашому ком'юніті!

Приєднуючись до нашої маленької спільноти та розповідаючи про неї, ви можете надати необхідну допомогу та підтримку тим, хто шукає свій шлях!
Розвиваючи психічно безпечне та сприятливе середовище йоги, ми можемо допомогти один одному перезарядитися й трансформувати свою реальність в краще!

Маєте запитання? Для спілкування з організаторами зареєструйтесь у чаті!

Оставьте комментарий

Подробности

Начало:
24 октября, 2022, 07:00
Окончание:
31 декабря, 2022, 20:00