Hebeyos Studio – спеціалізований центр йоги, фітнесу та оздоровчих тілесних практик

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Стуса 35А

Заняття з професіоналами — ви маєте це спробувати!

Оздоровчий центр Hebeyos Studio – це безкомпромісність по відношенню до якості. У просторих красивих залах створені ідеальні умови для надихаючих і результативних занять йогою, фітнесом, східними танцями під контролем професіоналів. Затишна атмосфера, досвідчені викладачі – сюди хочеться повертатися!

Відкрита у 2016 році Hebeyos Studio поєднує у собі не лише йогу, фітнес, східні танці від провідних вчителів, але є неодноразовим організатором фестивалів йоги (Carpathian Yoga Fest, Marino Yoga Fest), всеукраїнських йога-марафонів, онлайн-марафонів та локальних подій з особистісного розвитку: лекцій та майстер-класів.

Ми дбаємо про репутацію та використовує тільки кращі, якісні йога-килимки та аксесуари для йоги, фітнесу. Системи опалення та кондиціонування, вентиляція, комфортна дерев’яна підлога, зали з усіма зручностями, душові – вся інфраструктура закладів створена для того, щоб наші гості змогли максимально розслабитись та зосередитись на практиці.

Послуги масажу

Види масажу:   Вартість, грн
Лікувальний масаж спини 45 хв   300
Загальний масаж тіла 1,5 год   550
Масаж гарячими бамбуковими палицями   500
Ток Сен 1 год   400
GuaSha на все тіло 1,5 год   550
Тайська терапія метод Ажана Сен Чая (поперековий відділ)   350
Тайська терапія метод Ажана Сен Чая (грудний та шийний відділ)   450
Chi Nei Tsang (масаж внутрішніх органів)   400
Sabai massage (тайський спортивний масаж спини) 1,5 год   450
Sabai massage (тайський спортивний масаж ніг)  1,5 год   550
Тайский рефлекторний масаж стоп 1 год   400
Види антицелюлітного моделюючого масажу:   Вартість, грн
апаратний вакуумний 1 год медовий 1 год   350
GuaSha 1год   350
тайський антицелюлітний   350
Slim massage все тіло 1,5 год   600
Види масажу обличчя:   Вартість, грн
Face GuaSha   300
французький хіропластичний   300
бамбуковими паличками   300
китайський ліфтинг   300
GuaSha нефритовими рибками   300
зняття соціальних масок   400
фітнес формуючий   400
Кінезіотейпування
Мʼякі мануальні техніки
Тайський класичний

Чому франківчани обирають нас?

Студія оснащена роздягальнями, душовими з усім необхідним приладдям, великі зали з дзеркалами надають вдосталь місця для комфорту занять. Ми забезпечуємо клієнтів килимками для йоги та іншими необхідними аксесуарами для комфортного заняття йогою, фітнесом. Після практики приємним бонусом є безкоштовне чаювання, де наші гості можуть спробувати сорти чаю з різних країн світу.

Для перепочинку та спілкування студія оснащена зоною відпочинку, а в масажному кабінеті Hebeyos Studio вас очікує атмосфера абсолютного релаксу.

Наші викладачі адаптують давні техніки йоги до потреб сучасності, використовуючи новіші технології в обладнанні та методах навчання.

Викладачі не роблять акцент на конкретному аспекті, а поєднують на своїх заняттях усі доступні практики для розвитку та найкращого самопочуття учнів.

Комбінація стилів та методів, а також індивідуальний підхід до кожного, допомагають нам створити ідеальні умови для занять, незалежно від досвіду практики.

Наші вчителі прагнуть відкрити індивідуальні особливості кожного учня.

Для нас важливо, щоб наші клієнти почували себе комфортно та отримували корисні знання і практики.

Різноманіття йоги, тепла дружня атмосфера, сертифіковані викладачі не лише допоможуть отримати результат від практичних занять, але й розслабитись і оздоровитись духовно.

Студія – нестандартний заклад, який позиціонується не лише як школа йоги, але і як місце для зустрічі однодумців та близьких по духу людей.

Відвідуючи Hebeyos ви завжди відчуватимете себе як у колі сім’ї!

Для продуктивних практик важливий комфорт та мікроклімат у студії.

Hebeyos Studio – це спеціалізовані системи опалення, кондиціонування та вентиляції, якісні аксесуари та йога-мати, усі зручності, для того щоб наші гості не відчували дискомфорту та могли зосередитись на занятті.

Hebeyos – це різноманітні стилі йоги, фітнес, східні танці від сертифікованих спеціалістів з багаторічним досвідом.

У нас є полегшена йога з елементами йога-терапії, для новачків, йога для дітей та підлітків, хатха-йога, заняття по медитації.

У студії Hebeyos працює масажний кабінет, де професійні масажисти пропонують різновиди масажу: від традиційних загально-оздоровлюючих до екзотичних (гуаша, тайський, Ток-Сен, медовий).

Завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта наші заняття якісні та безпечні.

Ми прагнемо виходити за межі звичної йоги у студії: організовуємо майстер-класи (малювання мандали, таємниці правильного харчування для омолодження організму, мануальні практики); тематичні вечори (Жіноче коло, Yoga Dance), онлайн трансляції, марафони (Стійка на руках, шпагат, Магія голосу).

Проводимо заняття на відкритому повітрі – наші викладачі регулярно виїжджають з групами в гори, популярним та найбільш очікуваним є щорічний сплав по Дністру.

Ми не припиняємо розвиватись та організовувати ще більше цікавих та продуктивних заходів!

Види оздоровчого масажу: класичний загальний, релаксаційний, м’які мануальні техніки, краніосакральна терапія, тайський рефлекторний масаж стоп, тайський лікувальний, стоун-терапія, кінезіотейпінг, бамбуковими паличками, Ток-Сен, Sabai massage, GuaSha, Chi Nei Tsang.

Види антицелюлітного моделюючого масажу: апаратний вакуумний, медовий, тайський антицелюлітний Slim massage, GuaSha.

Масаж обличчя: французький хіропластичний, фітнес-формуючий, «Face GuaSha», бамбуковими паличками, лімфодренаж обличчя, китайський ліфтинг, зняття соціальних масок, GuaSha рибками.

В Hebeyos Studio на вас очікує:

Результативні заняття йогою та фітнесом приносить баланс у всі сфери життя, гармонізують організм та відкривають внутрішні ресурси. Характеризуються різноманітністю методів та підходів, що гармонійно доповнюють одне одного та допомагають комплексно підходити до занять.

В програмі студій:

  • Полегшена йога з елементами йога-терапії від Ігоря Левченка.
  • Класична йога від Мар’яни Абібулаєвої.
  • Хатха-йога та фітнес різних напрямків (степи, гантелі, фітболи, резинки, навантажувачі, боді-бари) з Маргаритою Рошко.
  • Дитяча йога з коректним підходом до хребта.
  • Майстер-класи та тренінги особистісного розвитку від досвідчених фахівців.
  • А також неймовірний масаж від Маргарити Рошко.

На перших заняттях йогою формується фундамент асан – правильна постава. Велику увагу ми приділяємо дихальним технікам (пранаямам), активно практикуємо бандхи і мудри (основа енергетичної роботи). Особливу увага приділяється розслабленню та релаксації, які допомагають закріпити користь практики та скинути психологічні блоки.

У вас виникли запитання?

Наші адміністратори з радістю допоможуть вам: +38(066) 418-47-80

Фахівці Hebeyos Studio:

Усі викладачі йоги уважно ставляться до кожного клієнта. Це сертифіковані фахівці у йогічній практиці \ фітнесі. В незалежності від вашого рівня практики, ви можете бути впевнені, що наші викладачі допоможуть вам гармонійно почувати себе.

Вартість занять Hebeyos Studio

Йога

Вартість разового заняття — 150 грн.

Абонемент (5 занять) — 650 грн.

Абонемент (10 занять) — 1200 грн.

Фітнес

Групові тренування:

1 заняття — 300 грн

10 занять — 700 грн

Індивідуальні тренування:

1 заняття — 300 грн

10 занять — 2500 грн

Східні танці

1 заняття — 120 грн

8 занять — 700 грн

Hebeyos Studio запрошує!

Розклад занять Hebeyos Studio (вул. Стуса 35А)

Ми знаходимось за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Василя Стуса 35A, тел. +38 (066) 418-47-80