Hebeyos Studio – спеціалізований центр йоги та особистісного розвитку

Адреса закладу: м. Івано-Франківськ, вул. Стуса, 35А

Заняття з професіоналами — ви маєте це спробувати!

Йога центр Hebeyos Studio – це безкомпромісність по відношенню до якості. У просторих красивих залах створені ідеальні умови для надихаючої і результативною практики під контролем професіоналів. Затишна атмосфера, досвідчені викладачі – сюди хочеться повертатися!

Відкрита у 2016 році Hebeyos Studio поєднує у собі не лише йогічні практики від провідних вчителів, але є неодноразовим організатором фестивалів йоги (Carpathian Yoga Fest, Marino Yoga Fest ), всеукраїнських йога-марафонів, онлайн-марафонів та локальних подій з особистісного розвитку: лекцій та майстер-класів.

Наш центр дбає про репутацію та використовує тільки кращі, якісні йога-килимки та аксесуари для йоги німецького виробництва. Системи опалення та кондиціонування, вентиляція, комфортна дерев’яна підлога, зали з усіма зручностями, душові – вся інфраструктура закладу створена для того, щоб наші гості змогли максимально розслабитись та зосередитись на практиці.

Чому франківчани обирають Hebeyos Studio?

Студія оснащена роздягальнями, душовими з усім необхідним приладдям, 3 великі зали з дзеркалами надають вдосталь місця для комфорту занять. Ми забезпечуємо клієнтів килимками для йоги та іншими необхідними аксесуарами для комфортного заняття. Після практики приємним бонусом є безкоштовне чаювання, де наші гості можуть спробувати сорти чаю з різних країн світу.

Для перепочинку та спілкування в Hebeyos Studio є зона відпочинку, а в масажному кабінеті вас очікує атмосфера абсолютного релаксу.

Наші викладачі адаптують давні техніки йоги до потреб сучасності, використовуючи новіші технології в обладнанні та методах навчання.

Викладачі не роблять акцент на конкретному аспекті, а поєднують на своїх заняттях усі доступні практики для розвитку та найкращого самопочуття учнів.

Комбінація стилів та методів, а також індивідуальний підхід до кожного, допомагають нам створити ідеальні умови для занять, незалежно від досвіду практики.

Наші вчителі прагнуть відкрити індивідуальні особливості кожного учня.

Для нас важливо, щоб наші клієнти почували себе комфортно та отримували корисні знання і практики.

Різноманіття йоги, тепла дружня атмосфера, сертифіковані викладачі не лише допоможуть отримати результат від практичних занять, але й розслабитись і оздоровитись духовно.

Наша студія – нестандартний заклад, який позиціонує себе не лише як школа йоги, але і як місце для зустрічі однодумців та близьких по духу людей

Відвідуючи студію йоги Hebeyos ви завжди відчуватимете себе як у колі сім’ї!

Для продуктивних практик важливий комфорт та мікроклімат у студії.

Hebeyos Studio – це спеціалізовані системи опалення, кондиціонування та вентиляції, якісні аксесуари та йога-мати, усі зручності, для того щоб наші гості не відчували дискомфорту та могли зосередитись на занятті.

Hebeyos Studio – це різноманітні стилі йоги від сертифікованих спеціалістів з багаторічним досвідом.

У нас є полегшена йога з елементами йогатерапії, для новачків, йога для дітей та підлітків, хатха-йога, заняття по медитації.

У студії працює масажний кабінет, де професійні масажисти пропонують різновиди масажу: від традиційних загально-оздоровлюючих до екзотичних (гуаша, тайський, Ток-Сен, медовий).

Завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта наші заняття якісні та безпечні.

Hebeyos Studio прагне виходити за межі звичної йоги у студії: організовує майстер-класи (малювання мандали, таємниці правильного харчування для омолодження організму, мануальні практики); тематичні вечори (Жіноче коло, Yoga Dance), онлайн трансляції, марафони (Стійка на руках, шпагат, Магія голосу).

Проводить заняття на відкритому повітрі – наші викладачі регулярно виїжджають з групами в гори, популярним та найбільш очікуваним є щорічний сплав по Дністру.

Ми не припиняємо розвиватись та організовувати ще більше цікавих та продуктивних заходів!

Види оздоровчого масажу: класичний загальний, релаксаційний, м’які мануальні техніки, краніосакральна терапія, тайський рефлекторний масаж стоп, тайський лікувальний, стоун-терапія, кінезіотейпінг, бамбуковими паличками, Ток-Сен, Sabai massage, GuaSha, Chi Nei Tsang.

Види антицелюлітного моделюючого масажу: апаратний вакуумний, медовий, тайський антицелюлітний Slim massage, GuaSha.

Масаж обличчя: французький хіропластичний, фітнес-формуючий, «Face GuaSha», бамбуковими паличками, лімфодренаж обличчя, китайський ліфтинг, зняття соціальних масок, GuaSha рибками.

Запрошуємо вас на заняття в Hebeyos Studio! Просто заповніть форму нижче 🙂

В Hebeyos Studio на вас очікує

Йога – практика, котра приносить баланс у всі сфери життя. Вона гармонізує організм та відкриває внутрішні ресурси.  Заняття характеризуються різноманітністю методів та підходів, що гармонійно доповнюють одне одного та допомагають комплексно підходити до практики йоги, пізнаючи усі її грані. В програмі студії:

 • Полегшена йога з елементами йога-терапії від Ігоря Левченка.
 • Класична йога від Мар’яни Абібулаєвої та Валерії Русяновської.
 • Йога для балансування, дихальна йога, хатха-йога – від Сhethan.n.Gowda.
 • Майстер-класи та тренінги особистісного розвитку від досвідчених фахівців.
 • А також неймовірний масаж від Маргарити Рошко.

На перших заняттях формується фундамент асан – правильна постава. Велику увагу ми приділяємо дихальним технікам (пранаямам), активно практикуємо бандхи і мудри (основа енергетичної роботи). Особливу увага приділяється розслабленню та релаксації, які допомагають закріпити користь практики та скинути психологічні блоки.

У вас виникли запитання?

Наші адміністратори з радістю допоможуть вам: +38(099) 705-28-84

Фахівці школи йоги Hebeyos Studio:

Усі викладачі йоги уважно ставляться до кожного клієнта. Це сертифіковані фахівці у йогічній практиці. В незалежності від вашого рівня практики, ви можете бути впевнені, що наші вчителі йоги допоможуть вам гармонійно почувати себе фізично, розумово та духовно.

Hebeyos Studio запрошує!

Вартість занять

Вартість разового заняття — 90 грн.

Ранковий абонемент (8 занять) — 525 грн.

Вечірній абонемент (8 занять) — 550 грн.

Абонемент на місяць (12 занять) — 800 грн.

Абонемент на 3 місяці — 1485 грн (при купівлі абонементу на 3 місяці діє знижка 10%).

Абонемент на 6 місяців — 2640 грн (при купівлі абонементу на 6 місяців діє знижка 20%).

Річний абонемент — 4620 грн (при купівлі річного абонементу діє знижка 30%).

Абонемент на 10 разів діє до повного використання — 750 грн .

Для студентів, пенсіонерів та на сімейні абонементи діє знижка 10%.

Розклад занять

Ми знаходимось за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Василя Стуса 35A, тел. +380997052884

Як почати займатись йогою? Перший крок — придбати абонемент!

Абонемент на разове заняття в Hebeyos Studio

90 грн.

 • EUR: 3 €
В корзину

Ранковий абонемент на місяць (8 занять)

525 грн.

 • EUR: 15 €
В корзину

Вечірній абонемент на місяць (8 занять)

550 грн.

 • EUR: 16 €
В корзину

Абонемент на місяць (12 занять)

800 грн.

 • EUR: 23 €
В корзину

Абонемент на 10 разів (до повного використання)

750 грн.

 • EUR: 22 €
В корзину

Абонемент на 3 місяці

1485 грн.

 • EUR: 43 €
В корзину

Абонемент на 6 місяців

2640 грн.

 • EUR: 77 €
В корзину

Річний абонемент

4620 грн.

 • EUR: 135 €
В корзину